Żółty krawat jedwabny wąski 6,5 cm

119.00 zł

Opis produktu

Ciemny garnitur w towarzystwie białej koszuli kojarzony jest najczęściej jako jedna z najbardziej uniwersalnych stylizacji. Każdy ubiór można łatwo urozmaicić i ożywić za pomocą kolorowych dodatków. Krawaty pozwalają mężczyznom na rozmaite zmiany w ubiorze, dzięki czemu żaden z nich nie musi prezentować się tak samo.

Krawat jest minimalistycznym elementem każdej eleganckiej stylizacji, który traktować można dwojako: albo będzie spajać całość stylizacji, albo pozostanie indywidualnym dodatkiem.

Prezentowany przez nas model w odcieniu intensywnej żółci to propozycja, która pozwoli mężczyźnie na odrobinę awangardy w stylizacji. Żółty kolor nadaje całości odrobinę ciepła i dodatkowej energii. Krawat posiada delikatne prążkowanie oraz błyszczące wykończenie. Szerokość krawata to 6,5 cm, co oznacza, że zdecydowanie lepiej będzie on wyglądał na osobach szczupłych, w marynarkach typu slim.

Postaw na efektowny kontrast
Trudno znaleźć w gamie kolorystycznej bardziej intensywną barwę od żółci. Kojarzy się ona najczęściej ze słońcem, wiosną i radością. Wprowadza do stylizacji energię, blask i beztroski urok. Żółty krawat świetnie wypełni rolę wiodącego detalu, który ożywi klasyczny garnitur. Pozwoli na przełamanie kontrastu z czernią i bielą. Żółty krawat to model polecany odważnym i pewnym siebie mężczyznom, który nie boją się eksperymentować z modą i lubią się wyróżniać spośród innych!

MICHAELIS – bogate kolekcje krawatów
Michaelis to ceniona marka, produkująca różne rodzaje krawatów. Ich produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i designem, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym mężczyznom. Michaelis specjalizuje się w starannym doborze odpowiednich materiałów, a także ogromną starannością wykończeń krawatów. Dzięki temu połączeniu, krawaty zachwycają funkcjonalnością i elegancją. Marka dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół co sprawia, że produkty są perfekcyjne.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!