Białe szelki męskie do spodni uniwersalne na guziki i klipsy

  • Marka: leyva
  • Ilość odwiedzin: 17
299.00 zł

Opis produktu

Prezentujemy szelki męskie w kolorze białym z podwójnym systemem mocowania: na klipsy i na guziki. Dzięki temu uniwersalnemu rozwiązaniu klient może nosić szelki zgodnie z własnymi preferencjami – wybierając jedną z opcji, a drugą usuwając. W każdej chwili istnieje też możliwość zamiany guzików na klipsy i odwrotnie. Warto jednak wziąć pod uwagę, że białe szelki użyte do smokingu powinny być raczej zamocowane za pomocą trzymaczy na guziki.

Eleganckie białe szelki do smokingu

Białe szelki o klasycznym, stonowanym designie będą idealnym dodatkiem do smokingu. Staną się stylowym uzupełnieniem najbardziej eleganckich, wyjściowych stylizacji. Przyjęło się, że właśnie do smokingu powinno się nosić białe szelki lub szelki w kolorze wyłogów lub kołnierza szalowego marynarki smokingowej czyli powinny być to szelki jedwabne. Wybór należy już od indywidualnych preferencji.

Wykonane z niezwykłą starannością

Szelki białe marki LEYVA wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Do produkcji zastosowano trwałą, elastyczną taśmę. Przy zapięciach na guziki znajdują się elementy ze skóry naturalnej. Ogromną zaletą produktu jest możliwość swobodnej regulacji długości w przedniej części. Z tego względu szelki mogą być noszone przez mężczyzn niskiego i wysokiego wzrostu. Szerokość białych szelek LEYVA to 36 mm.

Produkt marki LEYVA

Białe szelki do smokingu to propozycja hiszpańskiej, rodzinnej marki LEYVA. Cechą charakterystyczną firmy jest wykorzystywanie do produkcji wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Decydując się na dodatki LEYVA, klient stawia na starannie wyselekcjonowane skóry naturalne i ręczny sposób wykonania każdego akcesorium. Ten model szelek, tak jak każdy inny produkt LEYVA, został poddany ścisłej kontroli jakości, m.in. pod kątem wytrzymałości i trwałości poszczególnych materiałów.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!