Eleganckie ciemne brązowe skórzane buty męskie typu oxford 39

990.00 zł

Opis produktu

Ciemnobrązowe buty do garnituru – eleganckie obuwie z włoskiej skóry

Ciemnobrązowe buty do garnituru z zamkniętą przyszwą to klasyczne, formalne obuwie męskie o smukłej linii, które nazywane jest również wiedenkami lub oksfordami. Model szyty metodą Blake w renomowanej portugalskiej manufakturze został wykonany z wysokiej jakości włoskiej skóry cielęcej Parma DOC. Wykorzystany naturalny materiał jest niezwykle trwały i mięsisty. Samo kopyto butów jest uniwersalne, dzięki czemu pasuje do większości stóp, w tym także tych z wyższym podbiciem.

Do czego pasują buty Oxford w odcieniu gorzkiej czekolady?

Oferowany model jest znakomitym wyborem do zestawów koordynowanych i garniturów. Ciemnobrązowe buty Oxford marki VAN THORN najlepiej prezentują się w połączeniu z eleganckimi, zarezerwowanymi na oficjalne wyjścia kompletami w kolorach takich jak – szary, niebieski, jasnogranatowy czy brązowy. Doskonałym pomysłem jest połączenie obuwia z jednym z dostępnych w naszym sklepie eleganckich pasków skórzanych w tym samym odcieniu gorzkiej czekolady.

VAN THORN – moda na miarę każdego mężczyzny

VAN THORN to marka stworzona przez Macieja Puciatę – stylistę, biznesmena i doradcę klienta, który jest również założycielem sklepu internetowego Elegancki Pan. Sekretem firmy jest połączenie tradycyjnego rzemiosła z innowacyjnymi technologiami, dzięki któremu może ona zaproponować najbardziej wymagającym mężczyznom oryginalne i najlepiej dopasowane ubrania w Polsce. Oprócz oferowanych butów Oxford w ofercie VAN THORN znajdziesz również szyte na miarę garnitury, spodnie czy koszule.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!